Co nabízíme?

Naše služby zahrnují výrobu tiskovin od samolepek až po bilboardy.
Více informací o technologii výroby naleznete v sekci Digitální tisk.

Samolepky a dírkovaná okenní folie

Samolepící folie různých tvarů a velikostí potištěné grafickým motivem je možné zalaminovat a zvýšit tak jejich životnost a odolnost vůči povětrnostním změnám. Jsou určeny buď pro interiér nebo exteriér, ale vyrábíme také speciální extrémně odolné, které lze aplikovat například na beton či asfalt.

Dírkovaná okenní folie – One Way Vision – je vhodná pro výlohy obchodů, okna autobusů a automobilů. Struktura folie vytváří efekt průhlednosti z nepotištěné strany. Toho se využívá zejména ve výlohách, kde zvenku vidíte grafický motiv, z obchodu se pak výloha jeví jako průhledná. Stejného efektu lze docílit i na prosklených plochách dopravních prostředků.

Samolepky a dírkovaná okenní folie Samolepky a dírkovaná okenní folie

Bannery (plachty) a Mesh (síťovina)

Bannery jsou reklamní plachty malých i velkých (např. 6 ╳ 10 m) rozměrů vyrobené z PVC vyztužené „osnovou“. Používají se jako reklamní plochy na budovách, billboardech, plotech nebo jako závěsná reklama v obchodních centrech. Po obvodu jsou opatřeny mosaznými oky a vyztuženým okrajem.

Mesh je PVC síťovina s pravidelnou strukturou a výbornou rovinností. Tento materiál je vhodný na exteriérové aplikace velkých rozměrů, je odolný vůči povětrnostním vlivům. Síťovina neklade takový odpor větru jako plná plachtovina banneru a tím je méně namáhána. Je průhledná, používá se například pro velkoplošné reklamy na fasády domů, kde dochází k překrytí oken.

Bannery (plachty) a Mesh (síťovina) Bannery (plachty) a Mesh (síťovina)

Reklamní cedule, tabule, billboardy

Vaši reklamu nalepíme na širokou škálu deskového  materiálu – plast, KAPA desky s papírovým povrchem nebo hliníkové sendvičové desky. Pěnové desky a KAPA desky jsou určeny především pro interiér, plastové desky různých tlouštěk a pružností mohou být vystaveny povětrnostním vlivům v exteriéru. Mezi nejlepší deskové materiály co do tvarové stálosti a životnosti patří hliníkové sendvičové desky.

Veškeré materiály naformátujeme na přesné rozměry dle vašich požadavků – reklamní ceduli malých rozměrů, nebo billboard např. 6 ╳ 3 m.  Pro prodloužení životnosti nabízíme možnost laminace – reklamní poutač je pak odolný vůči otěru a lze jej omývat.

Reklamní cedule, tabule, billboardy Reklamní cedule, tabule, billboardy Reklamní cedule, tabule, billboardy

Roll-up systém

Roll-up je jednou z nejpoužívanějších a nejlepších forem interiérové prezentace. Nabízíme jeho kompletní dodání – mechanika i tisk grafického motivu.

Vybrat si můžete z několika druhů mechanik a materiálů pro tisk. Roll-up je i praktickou prezentací vhodnou na cesty díky tašce, do které se celá mechanika snadno složí.

Roll-up systém

Plakáty a letáky

Plakáty  tiskneme na matné či lesklé papíry o rozličných gramážích (tloušťka materiálu). Stejně  jako samolepicí fólie mohou být zalaminovány pro delší životnost nebo nakašírovány na různé druhy podkladových desek.

Letáky pro vaši firemní prezentaci vyrobíme v krátkých dodacích lhůtách a ve vynikající kvalitě. Výroba letáků není podmíněna množstvím.

Plakáty a letáky

Tisk fotografií

Vaše fotografie vytiskneme v nadstandardních formátech na fotografický papír, malířské plátno či fototapetu. V případě, že chcete vyzdobit svůj byt či kancelář a nedisponujete kvalitními tiskovými zdroji, pomůžeme vám vybrat či zakoupit fotografie, které svými parametry odpovídají rozměru.

Tisk fotografií

Umělecké reprodukce

Reprodukce uměleckých děl patří mezi nejžádanější doplňky moderního interiéru. Tiskneme na umělecká plátna o různých strukturách. Tím docílíme maximální věrnosti předlohy.

Na přání dodáme obraz napnutý na skrytém rámu, nebo může být  zarámován. Takto můžeme vytisknout fotografii ve vysoké kvalitě či reprodukce děl světových autorů, která jsou dostupná ve fotobankách a jejichž šířením se nedostáváme do rozporu s autorským zákonem.

Umělecké reprodukce

Polepy vozů

Polepy vozů nabízíme v několika variantách:

  • řezaná grafika (loga, nápisy, jednoduchá grafika)
  • tištěné polepy (složitější typ grafiky, např. fotografie, barevné přechody)
  • polepy skla (speciální fólií One Way Vision lze polepit např. zadní okno vozu; folie je certifikována pro užívání na dopravních prostředcích a zaručuje bezpečný výhled)

Všechny tištěné polepy opatřujeme speciálním laminem určeným pro automobily, které poskytuje tisku UV ochranu a chrání ho před mechanickým poškozením.

Polepy vozů Polepy vozů

Atypy

Kromě standardních tisků či polepů pro vás dokážeme vyrobit také atypické aplikace, jako jsou například interiérové fototapety na zakázku, polepy prakticky jakýchkoli předmětů apod.

Atypy Atypy Atypy

Grafické návrhy

Kromě výroby tištěných aplikací s již dodaným motivem vám nabízíme také přípravu grafických návrhů. Ať už se jedná o propagační leták, reklamní banner či polep firemního vozu, navrhneme vám vhodné grafické řešení tak, aby výsledek odpovídal vašim potřebám.

Grafické návrhy