Co je digitální tisk?

Moderní doba vyžaduje moderní řešení.
Portfolio našich služeb kvalitního digitálního tisku vyhoví všem vašim požadavkům.

Co je digitální tisk?

Digitální tisk je moderní tisková technologie,  která umožňuje přímý tisk připravených podkladů  z počítače. Tato technologie je vhodná zejména pro výrobu malonákladových tiskovin a tiskovin o velkých formátech. Zde se totiž nejvíce projeví výhoda oproti klasickému ofsetovému tisku , kde je třeba provést drahou předtiskovou přípravu (výroba tiskových desek, příprava stroje apod.), která se promítne do ceny výsledného produktu. U digitálního tisku tato nákladná příprava odpadá.

Obrovskou výhodou je také rychlost výroby a široké spektrum materiálů, na které lze digitální tisk aplikovat. Od obyčejných papírů, přes samolepicí folie, folie na automobily, bannery (plachtovina s oky), prezentační a výstavní panely až po reprodukce na umělecká plátna.

Co je digitální tisk?

Technologie tisku

Digitální tiskárna Mimaki CJV30 zaručuje díky své  produktivitě a vyjímečným parametrům  dokonalé řešení pro tisk a řezání. Při tisku je používán originální solventní inkoust MIMAKI, jež je zárukou špičkové kvality. Jedinečná kombinace tisku a řezání umožňuje vytištěné produkty tvarově obřezat do nejrůznějších tvarů.

Díky laminovacímu zařízení jsme schopni finální tiskový výstup zalaminovat až do šíře 140 cm.

Technologie tisku